HELPING THE OTHERS REALIZE THE ADVANTAGES OF ووچر پرفکت مانی

Helping The others Realize The Advantages Of ووچر پرفکت مانی

Helping The others Realize The Advantages Of ووچر پرفکت مانی

Blog Articleبا وجود تحریم سرویس‌ هایی مثل پی ‌پل، ویزا و مستر کارت، همچنان سرویس ‌هایی وجود دارند که می شود با آن ‌ها خرید های اینترنتی خارجی و منتقل نمودن ارز را انجام داد که پرفکت مانی یکی از آن‌ ها می باشد.

ووچر پرفکت مانی همانند کارت‌ شارژهایی عمل می‌کند که مبالع مختلفی داشته و براساس ارزش خود قابلیت پرداخت در بسترهای مختلف را برای افراد فراهم می‌کنند. نقل و انتقالات آنی و راحت پول، شارژ حساب، امکان تبادل ووچر با سایر ارزها، امنیت بالا، عدم محدودیت و تاریخ انقضا و … از اصلی‌ترین دلایلی هستند که خرید و فروش ووچر پرفکت مانی را به یکی از مهمترین خدمات این شبکه پرداخت تبدیل کرده است.

۱. برای انتقال پول به افراد مختلف در سرتاسرجهان استفاده می‌شوند.

وقتي پول مياد تو اين حساي من چطوري دريافتش كنم و به پول ايران تبديلش؟؟؟

فروش دلار وب مانی تبدیل وب مانی به ریال در سریع‌ترین زمان ممکن

این کمپانی خدمات ارسال، دریافت و پرداخت پول به وسیله اینترنت را برای کاربران و کسب و کارهای کل دنیا فراهم می نماید.

قیمت سولانا در هفت روز گذشته چهل درصد افزایش پیدا کرده است

کارمزد ارسال پرفکت مانی چقدر است؟ کارمزد ارسال پرفکت مانی از سمت ایرانیکارت برای حساب‌های وریفای شده، ۰.۵ درصد و برای حساب‌های وریفای نشده، ۱.۹۹ درصد است.

تفاوتی ندارد که اکانت شما از کدام نوع است و شما می توانید از اکانت خود پول را با نرخ لحظه ای بین المللی بازار تبدیل کنید.

به هر حال شما می توانید با افتتاح حساب در هر دو سیستم پرداخت از خدمات هر دو استفاده کنید و یا وابسته به نوع نیاز خود یکی از این سیستم ها را انتخاب کنید.

در اول پرداخت می توانید اکانت وب مانی خود را با بهترین نرخ حساب وب مانی و در کمترین زمان شارژ نمایید.

وب ‌سایت ‌های زیادی ریال افراد را به پرفکت مانی تبدیل خواهند ووچر پرفکت مانی کرد که ما در اینجا از بردن اسم آن ‌ها معذور می باشیم. فقط کافی است کلمه «خرید پرفکت مانی» را در موتور جستجو خود سرچ فرمایید.

بعد از خرید ووچر، همان گونه که گفتیم فقط کافی است شماره ووچر و کد فعال ‌سازی را در وب ‌سایتی که تصمیم به خرید یا ثبت نام در آن را دارید وارد پرفکت مانی نمایید. وب ‌سایت و خدماتی که شما در نظر دارید بایستی از ووچر پرفکت مانی پشتیبانی نماید .

 در حقیقت، اگر فردی نیاز داشته باشد که پرداخت خود در وب‌سایتی را با استفاده از درگاه پرفکت مانی انجام دهد یا بخواهد ووچرهای مختلفی را نقد کند، می‌تواند از خدمات مختلف نوین پرداخت استفاده کند. در نوین پرداخت، سه گزینه مختلف در زمینه حساب ارزی پرفکت مانی وجود دارد. اول آن که، خود کاربر حسابی در پرفکت شارژ پرفکت مانی مانی داشته باشد و حساب را به کمک نوین پرداخت شارژ کند.

Report this page